Pergola SKYLINE tvoří vrchol nabídky bioklimatických pergol, je navržená tak aby poskytovala uživateli maximální komfort protisluneční a protidešťové ochrany.
Hranatý minimalistický design této pergoly je ideální pro moderní výstavbu rodinných domů a vil, jejichž terasy promění v relaxační zónu pro odpočinek a příjemné chvíle s rodinou a přáteli.

Konstrukci pergoly tvoří nosné sloupy na kterých je osazen obvodový rám s integrovaným odvodem vody. Střechu pergoly tvoří hliníkový slunolam z extrudovaných lamel, které zajišťují ochranu proti dešti a zároveň díky jejich zesílené vnitřní konstrukci propouští při otevřeném stavu až o 25 % více světla než srovnatelné systémy. Toto ocení uživatel pergoly především v zimním období, tak aby pergola zbytečně nebránila průchodu denního světla do interiéru.

Pro pohyb slunolamu pergoly a mechanického příslušenství používáme pouze kvalitní motory německého výrobce Geiger a největšího světového výrobce Somfy.

 

   

Pergola SKYLINE nabízí uživateli nejmodernější systémy řízení pergoly a to v základním provedení pomocí dálkového ovladače, s možností rozšíření o bezdrátové řídící jednotky LOXONE a Somfy Tahoma se kterými můžete řídt Vaši pergolu odkudkoliv přes smartphone, tablet, PC. Samozřejmostí je také tvoření vlastních scénářů a časových schémat řízení pergoly a jejího příslušenství, veškerý přehled o stavu pergoly máte vždy po ruce v aplikaci ve svém smartphonu.

 

Na výběr je samozřejmě velká škála příslušenství jako jsou boční screenové rolety, nebo posuvné lamelové slunolamy pro stínění nízkého slunce, posuvné bezrámové nebo rámové zasklení pro ochranu proti větru a uzavření stěn pergoly pro chladnější období. K pergole je možné přiobjednat veškeré možné elektropříslušenství jako sluneční, větrná a dešťová čídla, meteostanici, nebo infrazáříč.

Pro maximální komfort může být pergola vybavena LED podsvícením lamel, nebo horního rámu pergoly a také RGB barevným podsvícením střechy pergoly vytvářející příjemnou nebo intimní atmosféru.

Pergolu sami vyrábíme a dodáváme vlastními montážními týmy, na celou pergolu jako celek dáváme 5 letou záruku bez omezení.

Celá pergola je vyvíjena a vyráběna v ČR!