Příslušenství

Zipex Posuvné bezrámové zasklení MOVE Slide POSUVNÉ RÁMOVÉ ZASKLENÍ FRAME CARport 3000

Zipex

Screenova roleta navržena pro stínění bočních stěn pergoly SKYLINE

Zipex

Ideální stínění stěny pergoly SKYLINE

Screenová roleta Zipex je navržená pro stínění stěn pergoly SKYLINE. Speciální screenová látka propouští tlumené světlo a zabraňuje průchodu přímých paprsků.

Posuvné bezrámové zasklení MOVE

Posuvné bezrámové zasklení MOVE

Posuvné bezrámové zasklené MOVE je ideální doplněk do stěn pergoly SKYLINE

 

Slide

POSUVNÝ SLUNOLAM SLIDE

Slide

Posuvný slunolam SLIDE je alternativou stínění stěn pergoly namísto screenových rolet. Jedná se o hlinikovou konstrukci rámu s lamelami pod úhlem 45 st., které odráží sluneční paprsky, ale zároveň umožňují přirozenou ventilaci vzduchu pod pergolou.Díky vysoce kvalitním vodícím kolejnicím s nehlučnými pojezdovými vozíky je posun slunolamu velmi příjemný a lehký.

 

POSUVNÉ RÁMOVÉ ZASKLENÍ FRAME

POSUVNÉ RÁMOVÉ ZASKLENÍ FRAME

Jedná se o systém zasklení s možností posuvu křídel do stran. Plynulý pojezd křídel po spodní kolejnici zajišťují pojezdová kolečka. Křídla
jsou tvořena rámem z hliníkových profilů a výplní s bezpečnostním sklem.

Standardem zasklení je možnost jeho uzamčení. Povrchová úprava AL profilů je ve standardním provedení bílý komaxit RAL 9010 nebo přírodní elox nejblíže RAL 9006.
AL profily je možné za příplatek zajistit v barevném provedení dle vzorníku RAL.

CARport 3000

Designový přístřešek CARport 3000 se ideálně hodí k domům s instalovanou pergolou SKYLINE

CARport 3000

Hledáte kvalitní celohliníkový přístřešek pro Vaše plechové miláčky? Carport 3000 je ideální řešení, které se designově hodí k moderním kubistickým liniím rodinných domů.
Carport 3000 je postavený na stejné konstrukci jako pergola Skyline, dokonale se tedy hodí k domům, kde je pergola Skyline instalována.

Přístřešek dodáváme až do rozměrů 8 m x 5 m, tak aby se pod něj pohodlně vešla dvě auta. Při šířce větší než 6 m musí být instalován středový nosný sloup.
Přístřešek je tvořen hliníkovou konstrukcí s plochou střechou a integrovaným okapem uvnitř konstrukce.
Dešťová voda je sváděna uvnitř sloupu pergoly na terén, nejsou nutné žádné další rušivé svody vody, vše je ukryto uvnitř konstrukce.